Kılavuzum Kule Vinç

Kılavuzum 2011 yılında kurulmuştur. Lakin kurucularından Harun KARANFİL’in kule vinç ve inşaat asansörleri sektöründe başarısı ve deneyimi 20 yıllık tecrübeye dayanır. JARLWAY kule vinçlerinin Türkiye temsilcisidir. Yıllar içerisinde istikrarlı bir büyüme göstererek, JARLWAY kule vinç ve dış cephe asansörlerinde distribütörlükleri ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara inşaat kule vinç ve asansörleri 1. ve 2. el satış ve kiralama yedek parça ve servis hizmetleri vermektedir. JARLWAY Kule Vinçleri, Asansörleri ve Platformlarının Türkiye’de satışını ve kiralamasını en kısa sürelerde gerçekleştiren firma olan HI-TECH Kule vinç Müh. İnş. Oto. Dış Tic. Ltd. Şti. makinelerin kurulum, bakım, onarım ve yedek parça sağlanması konularında satış sonrası servis hizmetini de başarıyla vermektedir.

Yaptığı çalışmalarla inşaat sektörünün saygın firmaları arasında yerini almıştır. Kılavuzum Kule vinç Müh. İnş. Oto. Dış Tic. Ltd. Şti. Temsil ettiği şirketlere proje yönetimi ve yönetime dair konular hakkında danışmanlık ve tavsiye hizmetleri vermektedir. Şirket, geçen süreçte istikrarlı bir büyüme göstermiş ve inşaat, yatırım odaklı sektörlerde uzmanlaşmıştır.

Kılavuzum Kule vinç Müh. İnş. Oto. Dış Tic. Ltd. Şti İnşaat kule vinç ve asansör kullanımındaki artış ve inşaat sektöründeki büyümeyi dikkate alarak, inşaat kule vinçlerinin ve asansörlerinin yüksek maliyetlerden dolayı satın almayı tercih etmeyen müşteriler için inşaat kule vinç ve inşaat asansör kiralama hizmeti de vermektedir.

Bu konularla alakalı sektörünüzdeki çalışmalarınızda verimli ve güvenilir makinalara ihtiyaç duyuyorsunuz çünkü iş sahasında günler verimlilik ile ölçülür. JARLWAY kule vinç ve inşaat asansör ve platform ürünleri, her gün karşılaştığınız güçlüklerle baş etme yolunda sizi destekleyecektir. Yanınızda olacağımızı ve sorunlarınızı hızlı ve düşük maliyetlerle çözerek sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.